Spotkanie przedstawicieli kultury Gminy Wilamowice - 11 styczeń 2013

11 stycznia br. w M-GOK w Wilamowicach odbyło się spotkanie wszystkich pracowników kultury z Gminy Wilamowice, w tym przedstawicieli zespołów regionalnych, delegacji Kół Gospodyń Wiejskich, orkiestr dętych i mażoretek, jak również stowarzyszeń działających na terenie gminy.

Zebranych powitał dyrektor M-GOK Aleksander Nowak, następnie głos zabrał burmistrz Marian Trela dziękując wszystkim za podejmowane inicjatywy lokalne mające na celu propagowanie naszej kultury, życzył także by rozpoczęty Nowy Rok był inspiracją do podejmowania nowych, aktywnych działań w zakresie kultury. W imieniu władz powiatowych życzenia świąteczne przekazał radny powiatu Jerzy Kubik. Podczas spotkania omówione zostały przez dyrektora M-GOK sprawy dotyczące finansowania działalności poszczególnych grup artystycznych oraz przedstawione zostały działania zaplanowane na 2013 r. W zebraniu udział wzięli również Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Nycz wraz z wiceprzewodniczącym Zdzisławem Sordylem, radni oraz Przewodniczący ds. Samorządu, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu – Władysław Carbol.