Get Adobe Flash player

Projekty MKiDzN

Projekty dofinansowane z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

„Wilamowskie Śmiergusty - odrębność kulturowa Wilamowic”

W dniach 4-5 czerwca 2016 r. został zrealizowany projekt pn. „Wilamowskie Śmiergusty – odrębność kulturowa Wilamowic”. M-GOK Wilamowice pozyskał na to zadanie kwotę w wysokości 15.000 zł z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie. W ramach projektu na stadionie LKS "Wilamowiczanka" został zorganizowany dwudniowy przegląd zespołów regionalnych i orkiestr dętych kultywujących lokalną odrębność kulturową miasteczka i gminy Wilamowice.

„Rozwój Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Wilamowice poprzez doposażenie w brakujące instrumenty muzyczne”

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach otrzymał środki finansowe z Programu Rozwój Infrastruktury Kultury na realizację zadania pn. „Rozwój Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Wilamowice poprzez doposażenie w brakujące instrumenty muzyczne”. 

Wyposażenie Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach - 2011r.

Sala multimedialna

Gmina Wilamowice w listopadzie 2010 roku złożyła wniosek o dofinansowanie zadania pn. „Wyposażenie Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach” do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura Kultury. Zadanie obejmowało wyposażenie nowego obiektu oddanego do użytku początkiem roku 2011.