Get Adobe Flash player

BAL KARNAWAŁOWY CZŁONKÓW ZESPOŁÓW REGIONALNYCH GMINY WILAMOWICE

Wersja do wydruku

W sobotnie popołudnie w nowo wybudowanym dworku w Wilamowicach (pachnącym jeszcze farbą oraz „jedliną”) wszyscy członkowie zespołów regionalnych oraz zespołów Pieśni i Tańca Gminy Wilamowice spotkali się na VIII Balu Karnawałowym. Spotkanie  zorganizował Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach.

Nie zabrakło również przedstawicieli władz samorządowych w osobach Burmistrza Gminy pana Mariana Treli, przewodniczącego Rady Miejskiej Stanisława Nycza z małżonką, radnego Rady Miejskiej pana Andrzeja Nycza z małżonką, pracowników M-GOK na czele z dyrektorem panem Aleksandrem Nowakiem oraz przewodniczących siedmiu Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy.

Tradycyjnie na stołach królowały przepyszne, kolorowe, niepowtarzalne ciasta, które to w ramach akredytacji dostarczyły zespoły. Po degustacji tych wspaniałych łakoci, jak i pysznym gorącym daniu zgromadzone kalorie można było „spalić” tańcząc w takt muzyki zespołu ”Maxim”z Pisarzowic. Muzyka była dograna zarówno dla młodzieży jak i seniorów. Bawiło się ponad dwieście osób, bo jak wiemy nasza gmina jako chyba jedyna w Polsce posiada siedem zespołów pieśni i tańca. To naprawdę powód do wielkiej dumy.

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego spotkania karnawałowego, gdzie dominował śpiew, tańce i oczywiście wspaniała zabawa.
Sponsorzy spotkania: Bank Spółdzielczy w Wilamowicach, Burmistrz Gminy Wilamowice.

Kierownik Zespołu Regionalnego ”Pisarzowianki”
Cecylia Puzoń

Zdjęcia ze spotkania w naszej galerii: http://mgok.wilamowice.pl/tresc/bal-karnawa-owy-cz-onk-w-zespo-w-regionalnych-gminy-wilamowice-03022018