Get Adobe Flash player

Barbara Mleczko nominowana do Nagrody Starosty Bielskiego im. Ks. Józefa Londzina

Wersja do wydruku

W Teatrze Polskim w Bielsku - Białej, 8 listopada odbyła się XV edycja Nagrody Starosty Bielskiego im. Ks. Józefa Londzina. W tym roku wśród 9 nominowanych do tej prestiżowej nagrody z Gminy Wilamowice wytypowana została Barbara Mleczko z Hecznarowic.

Od 1981 r. nieprzerwanie pełni funkcję przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w swojej miejscowości. Jest także przewodniczącą Rady Kobiet Gminy Wilamowice. Za społeczne zaangażowanie w 2007 r. odznaczona została przez Zarząd Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych medalem „Order Serca - Matkom Wsi”. Dzięki jej staraniom utworzony został Zespół Regionalny „Echo”, którego również jest członkiem. Organizatorka warsztatów, wyjazdów, spotkań okolicznościowych mających na celu integrację mieszkańców.

Laureatem tegorocznej nagrody została Małgorzata Hołdys ze Szczyrku -założyciel,  kierownik i choreograf Zespołu Regionalnego „Klimczok” od 1985 r. W drugiej części spotkania zebrani wysłuchali koncertu Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego. Potem przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i zasłużone gratulacje…

Prezentacja filmowa o nominowanej pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=xQF_oUqwiaM

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika