Get Adobe Flash player

Baw się razem z nami - realacja z imprezy środowiskowej w SP w Pisarzowicach

Wersja do wydruku

Już po raz dwudziesty drugi Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach zorganizowała imprezę środowiskową Baw się razem z nami. Do przygotowań wspólnymi siłami zaangażowali się Dyrekcja, Rada Rodziców, nauczyciele i pracownicy szkoły. 23 czerwca o godzinie czternastej dyrektor Lidia Dziubek zaprosiła licznie zgromadzonych do wspólnej zabawy. A atrakcji było co niemiara.

W tym roku do programu włączono Festyn Zdrowia; Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu Fundacji Banku Ochrony Środowiska Czas na zdrowie. Od wiosny grupa uczniów – ochotników pracowała pod opieką nauczycieli przyrody. Finał podczas imprezy obejmował projekcję filmu Śmietnik w mojej głowie, degustację pysznych i zdrowych sałatek oraz domowego chleba.

Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klas I – III, którzy przygotowali specjalne występy dla swych mam i tatusiów. Później można było podziwiać także innych młodych artystów: Jolę Jakóbowską i Kubę Barona w pokazie tańca towarzyskiego, Karolinę Jędrzejko w tańcu nowoczesnym, a także chór szkolny wraz z solistami pod kierunkiem pani Krystyny Bander. Nie zabrakło także piosenek w języku angielskim; tą prezentację przygotowali uczniowie klas IV – VI wraz  z nauczycielkami języka angielskiego. Wszystkie dzieci mogły zmierzyć się w przygotowanych przez wuefistów biegach przełajowych. W trakcie imprezy odbył się także pokaz Grupy Rekonstrukcyjnej Wojska Polskiego z Bielan, konkurs Pisarzowice – moja mała Ojczyzna, konkurs Puzzle matematyczne, konkurs ciast, warsztaty malarskie. Można było wziąć udział w loterii, skorzystać z przejażdżki na koniach, a dzieci miały okazję poskakać na dmuchanych atrakcjach i pomalować sobie buzię u Wesołych Chrobaczków.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom imprezy; a grono jest liczne:

Agnieszka Mazurkiewicz – Wadas, Renata Manda, Marzena Gocoł, PSB Profi Bielsko – Biała, Izabela Markiel, Paulina Błażejczyk, Leokadia i  Józef Zdrowak, Maria Biedronka, Grażyna Dziuba, Joanna Konior, Marian Kubiczek, Krzysztof Fołta, Małgorzata Zeman, Irena Szypuła, Jan Haczek, Delikatesy Centrum, Jadwiga Kobielus, Sławomir Adamus, Bogdan Wieczorek, Karolina Jurasz, Dariusz Najbor, Barbara i Antoni Pudełko, Krzysztof Kubiczek, Joanna i  Rafał Rogala, Anna i Mariusz Ciapała, Efekt Zdrowia w Pisarzowicach, Donata i Adam Gacek, Władysław Carbol, Stanisław Bogacz, OSP Pisarzowice, Beata i Marek Jekiełek, Marek Baścik, Adam Hankus, Makarony Czanieckie, Sklep Herbaty Świata w Bielsku – Białej.

Dzięki Państwa bezinteresownej pomocy po raz kolejny impreza Baw się razem z nami udała się.

/zdjęcia z imprezy zamieszczono w galerii/

http://mgok.wilamowice.pl/tresc/baw-si-razem-z-nami-realacja-z-imprezy-r...

DZIĘKUJEMY!

                                                                                  Dyrekcja , Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców

Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach

 

 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika