Get Adobe Flash player

Co to był za koncert! - Muzyczne popisy uczniów w Gminnym Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach

Wersja do wydruku

W środowy wieczór 11 stycznia w Gminnym Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Na scenie podczas Popisów muzycznych zaprezentowali się uczniowie uczęszczający na zajęcia gry na instrumentach oraz warsztaty wokalne do GCDT w Pisarzowicach. W koncercie uczniów ogniska muzycznego pani Barbary Kozak-Wójcik wystąpili nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele!

Z uwagi na trwający okres świąteczny w repertuarze dominowały kolędy i pastorałki. Nie obyło się bez wzruszeń i silnych emocji. Młodzi artyści spisali się znakomicie, po swoich występach otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodki upominek, a przez zebraną publiczność nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Nie zabrakło również miłego akcentu w postaci wspólnego śpiewu kolędy przy akompaniamencie pana Jakuba Żemły.

Na zakończenie na scenie podziękowano instruktorom prowadzącym, a rodzice uczących się dzieci skierowali swoje słowa uznania i wdzięczności w kierunku pani Barbary Kozak-Wójcik.

Jeszcze raz składamy wielkie gratulacje wszystkim występującym, którzy zmierzyli się z ogromną tremą i liczną publicznością. Gratulujemy młodym artystom talentu i włożonej pracy. Do zobaczenia na kolejnych Popisach!

AK

-------------------------------------------------------------------------------

Ukulele, gitara, skrzypce, pianino, śpiew, zespół wokalny, to lekcje, które odbywają się regularnie i indywidualnie w Gminnym Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach!

Jesteśmy ogromnie dumni! Od stycznia ruszyły nowe zapisy - szczegóły pod nr 604924835. Zapraszamy!

 

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika