Get Adobe Flash player

Drodzy Uczniowie i Dzieci, Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Rodzice

Wersja do wydruku

"Świat, który Cię otacza,
to odbicie świata,
który nosisz w sobie"
/Brian Tracy/

 

Drodzy Uczniowie i Dzieci, Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Rodzice

Dzisiaj kończą się zajęcia roku szkolnego 2019/2020. Zakończenie roku szkolnego to niezwykle ważny dzień w szkolnym kalendarzu, dzień, w którym zamyka się okres wytężonej pracy, a otwiera czas wakacyjnego odpoczynku. Ten rok postawił przed wszystkimi trudne wyzwania, związane z zapewnieniem bezpieczeństwa zdrowia i życia z uwagi na pandemię koronawirusa i zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, którym musieli sprostać zarówno Uczniowie, jak i Nauczyciele, Pracownicy przedszkoli, szkół oraz Rodzice, przy wydatnym zaangażowaniu Gminy Wilamowice. Serdecznie dziękujemy Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi oraz  Rodzicom za współpracę w realizacji zadań w tej nowej, nieprzewidzianej sytuacji, za wzajemne wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, otwartość na szybkie wprowadzanie nowych rozwiązań. Dzięki Państwa wielkiemu i odpowiedzialnemu zaangażowaniu i sumiennej pracy kończymy ten rok szkolny z poczuciem dobrze zrealizowanych zadań oświatowych.
Życzymy, by tegoroczne wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych znajomości i przyjaźni.
Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień.
Wracajcie 1 września pełni sił, gotowi do podjęcia nowych wyzwań, osiągania wytyczonych celów, realizacji zadań, projektów, programów i planów na rok szkolny 2020/2021.

 

    Kierownik ZOSIP                                                                  Burmistrz Wilamowic
Bożena Sobocińska                                                                            Marian Trela

 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika