Get Adobe Flash player

„Dzień Babci i Dziadka” w Przedszkolu w Wilamowicach

Wersja do wydruku

„Dzień Babci i Dziadka” to szczególne uroczystości przedszkolne, które mają swój niezwykły nastrój oraz dostarczają wielu wrażeń i niezapomnianych chwil. Dlatego w mroźne, zimowe poranki w dniach od 23 - 26 stycznia 2018 roku wszystkie grupy przedszkolne zorganizowały spotkania z tej okazji.

Szanowni goście przybyli bardzo licznie na tę uroczystość. Wnuczęta wyrecytowały dla nich wierszyki okolicznościowe, zaśpiewały piosenki, zatańczyły i zagrały na instrumentach. Najstarsze grupy przedszkolne przygotowały „Jasełka”. Zatańczyli pasterze, aniołki oraz zaprezentowano taniec wilamowski.
Spotkanie z gośćmi miało na celu wzmocnienie więzi rodzinnych, nawiązanie jeszcze  bliższych kontaktów z Babcią i Dziadkiem poprzez radosne, wspólne przeżywanie ich święta. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i radością przygotowywały się do tego spotkania. Ćwiczyły wierszyki i piosenki oraz przygotowywały prezenty dla babć i dziadziusiów, aby im w tym dniu podziękować.
Każdy z tych dni skłonił do refleksji i zatrzymania się w tym „zabieganym świecie”.
Serdecznie dziękujemy kochanym Babciom i Dziadkom za przybycie, gorące oklaski, wytworzenie miłej atmosfery i za to, że po prostu jesteście. Dziękujemy również Rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.
Korzystając z okazji pragniemy również podziękować za wszelką ofiarność, która zostanie przeznaczona na Musical „Dorotka w Krainie Oz” w Domu Kultury w Kętach.

Nauczycielki Przedszkola

Zapraszamy na stronę Przedszkola: http://www.przedszkole.wilamowice.pl