Get Adobe Flash player

Jan Paweł II Wspomnienie

Wersja do wydruku

26 października w Kościele Parafialnym w Dankowicach odbył się przepiękny występ - wspomnienie, łączący pokolenia - zespół Dankowianie oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Dankowicach pod kierunkiem Pani Marzeny Jarosz upamiętnili Wielką Postać, Wielkiego Polaka, Świętego Przewodnika jakim jest Jan Paweł II.

Pomimo wielu lat jakie upłynęły już od śmierci Naszego Ukochanego Ojca Świętego, pamięć o Nim wciąż goreje. Owoce tej pamięci kwitną nie tylko w Naszej codzienności, ale także inspirują do inicjatyw upamiętniających Jego pontyfikat i drogę do świętości. Nie wolno Nam więc zapomnieć o tym Wspaniałym, Dobrym, Ciepłym i Kochanym Człowieku, który pokazał, że można być świętym nawet w tak trudnych czasach jak nasze. Można być dobrym jak chleb.

"Świętość to przeżywanie życia z Jezusem". Czy jesteśmy gotowi, by być świadkami tej wiary?

Wypłyń na głębię, wiatr w żagle - niech te słowa pokrzepią i towarzyszą kolejnym przedsięwzięciom Zespołu Wokalno-Tanecznego ze Szkoły Podstawowej w Dankowicach, który powraca ze zdwojoną siłą, nowym entuzjazmem, otwartością i gotowością do podróży.

Kamila Borys

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika