Get Adobe Flash player

Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

Wersja do wydruku

W sobotę 18 stycznia 47 par małżeńskich z Gminy Wilamowice obchodziło jubileusze 50 i 60 - lecia pożycia małżeńskiego. Zebrani najpierw uczestniczyli we mszy świętej w wilamowickim sanktuarium.

Również z tej okazji Urząd Gminy Wilamowice zorganizował w restauracji „Rogowa” uroczystość podczas której burmistrz Marian Trela wraz z zastępcą Stanisławem Gawlikiem i przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Nyczem wręczali zasłużonym Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznawane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Niecodzienne, piękne spotkanie odbyło się w podniosłej i ciepłej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, pamiątkowe dyplomy, życzenia i chwile miłych wspomnień. Przy lampce szampana wzniesiono toast za pomyślność i kolejne lata we dwoje. Dla szanownych Jubilatów wspólnie odśpiewano 100 lat. Uroczystość uświetnił występ Zespołu Regionalnego „Cepelia Fil Wilamowice” działającego przy M-GOK w Wilamowicach.

Lista Jubilatów obchodzących 50  - lecie zawarcia związku małżeńskiego

Gertruda i Stanisław Adamowicz, Stanisława i Jan  Adamowicz, Jadwiga i Franciszek Adamus, Hermina i Jan Bogacki, Krystyna i Kazimierz Byrdziak, Anna i Czesław Falisz, Janina i Adolf  Foks, Domicela i Władysław Gawlik, Zofia i Józef Grzybowski, Helena i Rudolf Grzywa, Władysława i Stanisław Grzywa, Maria i Emil Hałat, Zofia i Józef Jędrzejko, Stefania i Alojzy Jonkisz, Joanna i Stanisław Kadulski, Krystyna i Marian Kitka, Maria i Jan Korczyk, Zofia i Szczepan Kubas, Krystyna i Władysław Kubiczek, Monika  i Eugeniusz Kuder, Helena i Wiktor Kuder, Janina i Karol Kudziełko, Zofia i Kazimierz Marcińczyk, Stanisława i Stefan Mleczko, Anna i Leopold  Mynarski, Danuta i Józef Nycz, Krystyna i Franciszek Nycz, Maria i Jan Olearczyk, Maria i Franciszek Piórko, Zofia i Stanisław Pucka, Elżbieta i Eugeniusz Ryszka, Jadwiga i Eugeniusz Sobik, Zofia i Czesław Szatan, Genowefa i Franciszek Szatkowski, Olga i Mieczysław Szczygieł, Łucja i Tadeusz Tobiasz, Helena i Stanisław Wójcik.

Lista jubilatów obchodzących 60  - lecie zawarcia związku małżeńskiego

Janina i Władysław Adamiec, Zofia i Mieczysław Bogacz, Maria i Franciszek Foryś, Michalina i Tadeusz Glądys, Leokadia i Marian Jara, Daniela i Stanisław  Kozieł, Antonina i Edward Nycz, Maria  i Kazimierz  Olszowski, Stanisława  i Antoni Pieczka, Józefa i Marian Rychta.

Życzymy kolejnych tak pięknych jubileuszy.

Zdjęcia: Foto Video Walus, dostępne pod adresem: http://mgok.wilamowice.pl/tresc/jubileusze-po-ycia-ma-e-skiego

 

 

 

 

 

 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika