Get Adobe Flash player

Kiermasz na rzecz hospicjum

Wersja do wydruku

W niedzielę 20 grudnia 2015 roku przy dankowickim kościele dzięki życzliwości ks. proboszcza Józefa Jakubca odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, podczas którego można było kupić wykonane przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Dankowicach ozdoby świąteczne.

Kolorowe bombki, stroiki, anioły z masy solnej, ozdoby ceramiczne, kartki świąteczne już kolejny rok z rzędu cieszyły się dużym zainteresowaniem dankowickich parafian. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na budowę stacjonarnego Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej. W dzieło to angażujemy się już po raz siódmy, uczestnicząc w programie Pola Nadziei.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję, okazali swą życzliwość i hojność. Ogromne podziękowania kierujemy także pod adresem uczniów i nauczycieli od tygodni zaangażowanych w przygotowywanie prac oraz zorganizowanie i obsługę kiermaszu. Pełną poświęcenia, zapału i wrażliwości postawą znów udało się potwierdzić, że „dobro to nie jest wiedza, to jest czyn.”

Zofia Bierońska

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika