KLUB NAUCZYCIELA ROZPOCZĄŁ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

W dniu 8 września 2014r. w Wilamowicach odbyło się spotkanie założycielskie KLUBU NAUCZYCIELA GMINY WILAMOWICE.

Wybrano Zarząd Klubu w następującym składzie:
Prezes – Pani Maria Berezowska
Wiceprezesi – Pani Bronisława Adamaszek, Pani Jadwiga Kulczyk, Pani Helena Zdrowak-Wojciechowska, Pan Michał Sobański

Ustalono spotkania comiesięczne w drugi poniedziałek miesiąca. Opracowano plan i harmonogram działania do końca 2014 r.

Najbliższe propozycje:

• 24 września 2014r. – godz. 18.00 - wyjazd do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej na spektakl „Klimakterium”
    - koszt przejazdu 10,00 zł. (płatny przy zapisie) bilet 60,00 zł. (płatny z funduszu socjalnego dla osób uprawnionych lub przy zapisie dla osób pozostałych)
  • 13 października 2014r. – godzina 13.00 - wyjazd do Muzeum Zamkowego w Pszczynie – koszt przejazdu ok. 15,00 zł. (płatne przy zapisie). Wstęp do zamku bezpłatny.
  • 10 listopada 2014r. – godzina 15.00 – spotkanie w Klubie Nauczyciela w Gminnym Centrum Zachowania Dziedzictwa w Wilamowicach. Temat: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – wykład specjalisty. Spotkanie towarzyskie przy herbatce.
  • 8 grudnia 2014r. – godzina 15.00 – spotkanie w Klubie Nauczyciela w Wilamowicach. Temat: „Obrzędy adwentowe i bożonarodzeniowe. Rękodzieło”. Spotkanie towarzyskie. Opracowanie planu działania na rok 2015.

W naszych planach są również:
- cotygodniowe wyjazdy na basen – ćwiczenia w wodzie, pływanie
- wyjazdy na wycieczki
- nauka: „informatyka w pigułce, czyli jak założyć i korzystać z poczty elektronicznej”
„gimnastyka dla języka – kurs języka obcego”, rękodzieło, gra w szachy, karty, bilard…
O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Klubu Nauczyciela nauczycieli emerytowanych i aktualnie pracujących a także pracowników administracji i obsługi emerytowanych i czynnych. Zapisy prowadzi ZOSIP.

W imieniu założycieli
Bożena Sobocińska