Koncert Zespołu Art Music Trio

Koncert dla wszystkich,
którzy lubią dobrą muzykę w mistrzowskim wykonaniu.

ART MUSIC TRIO zobaczymy 27 września o godz. 18.00
w Bielskim Centrum Kultury
Gościnnie wystąpi
Izabela Mytnik

ART MUSIC TRIO – to zespół kameralny, który w tym roku obchodzi swoje V- lecie. W repertuarze grupy można znaleźć: muzykę francuską, przeboje muzyki filmowej, standardy jazzowe, tanga i przeboje współczesnej muzyki rozrywkowej, a także utwory klasyczne. Niekonwencjonalne aranżacje i wirtuozeria wykonania utworów przez wiodący instrument akordeon – Janusz Korczyk sprawia, iż dopełniające brzmienie gitary klasycznej – Arkadiusz Wiech i gitary basowej – Jarosław Mitoraj pozostawia niezapomnianie wrażenia. We wszystkich wykonywanych utworach każdy znajdzie coś dla siebie.
Artyści tworzący Trio to muzycy, wspołpracujący od lat z wieloma postaciami sceny muzycznej (m.in.: Krzesimir Dębski, Anna Jurksztowicz, Janusz Hryniewicz, Barbara Stępniak-Wilk, Mariusz Kalaga, Wojciech Mrozek i inni ) z którymi dokonali wielu wspólnych nagrań oraz zagrali wiele koncertów, a gitarzysta Arkadiusz Wiech uczestniczył w nagraniu muzyki do serialu TV – „ Ranczo „ oraz do filmu „ Magiczne drzewo „.
Długoletnia współpraca tej trójki przyjaciół sprawia, że ich koncertom towarzyszy swoboda, połączona z wyczuciem scenicznym i umiejętnością tworzenia artystycznego klimatu. Zespół ma za sobą wiele koncertów, gdzie zawsze jest gorąco przyjmowany i oklaskiwany.
Izabela Mytnik – małopolanka z Zakliczyna, związana ze śląskiem od zawsze, wokalistka, akordeonistka. Jej wyjątkowy głos usłyszymy podczas jubileuszu Art Music Trio.

bilety: 20zł Bielskie Centrum Kultury, Dom Muzyki,
Bielsko-Biała, ul.Słowackiego 27, tel:338281640