Get Adobe Flash player

Lipcowe Biesiadowanie z OSP Hecznarowice

Wersja do wydruku

Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie,
drży powietrze po ich śmigłym zniku.
Wakacje, panie profesorze!
/Julian Przyboś/

Tak poeta będący równocześnie nauczycielem witał w wierszu „Lipiec” długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. 
A skoro lipiec i początek wakacji, to Lipcowe Biesiadowanie w Hecznarowicach. Ach, co to była za impreza! Biesiada z najlepszą na świecie strażacką grochówką, duszonkami i grillem. Do tego atrakcje dla dzieci takie jak dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki na quadach, wata cukrowa czy smakowity sorbet. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Tym samym kolejna cykliczna impreza wróciła do gminnego kalendarza. W pogodny wieczór 9 lipca 2022 roku tańce rozkręcił zespół Maxim, a gwiazdą wieczoru był Alexander Martinez. Nie tylko oczarował wszystkich fenomenalnym głosem, ale urzekł umiejętnością nawiązania kontaktu z widownią. Publiczność śpiewała razem z artystą, a na parkiecie szalały dzieci i młodzież.
Wszystko sprzyjało bawiącym się w ten niezwykły wieczór, nawet widowiskowa tęcza, która pojawiła się po krótkim, ale jakże ożywczym deszczu! Takiej kumulacji pozytywnej energii nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że wszyscy zatęskniliśmy już za możliwością spotkań i wspólnej zabawy w gronie bliskich, przyjaciół i znajomych.
Dziękujemy organizatorom, gościom, którzy uświetnili wydarzenie, i mieszkańcom Hecznarowic za wspaniałą zabawę do białego rana.

Beata Nycz


 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika