Get Adobe Flash player

Lista osób zakwalifikowanych do nauki gry na instrumentach dętych

Wersja do wydruku

Poniżej podajemy listę osób zakwalifikowanych do nauki gry na instrumentach dętych

oraz pierwszy termin spotkania, podczas którego zostaną ustalone wspólnie kolejne zajęcia.

Zebranie poszczególnych grup odbędzie się w budynku

Gminnego Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego,

przy ul. Paderewskiego 3 w Wilamowicach.

Nauka gry na trąbce - 27 kwiecień (piątek) godz. 18.00

Prowadzący: Jakub Imielski

  1. Karolina Kubiczek
  2. Piotr Moś
  3. Kamil Lekki
  4. Paulina Łaś
  5. Wojciech Miksa
  6. Adrian Stawiarz
  7. Wojciech Jaworski
  8. Anna Englart

 

Nauka gry na perkusji – 28 kwiecień (sobota) godz. 9.00

Prowadzący: Damian Drzymała

  1. Alicja Filiacz
  2. Konrad Wójcik
  3. Mateusz Szewczyk
  4. Kamil Bittner
  5. Marcel Bożek
  6. Anna Zemlik
  7. Ksenia Wątor
  8. Marta Waleczek
  9. Mateusz Sztafiński
  10. Norbert Hańderek
  11. Michał Pieczka
  12. Michał Mateja

 

Nauka gry na tenorze - 27 kwiecień (piątek) godz. 18.00

Prowadzący: Mariusz Płonka

  1. Michał Foks
  2. Szymon Kubiczek

 

Nauka gry na tubie - 27 kwiecień (piątek) godz. 18.00

Prowadzący: Mariusz Płonka

  1. Marek Klecha
  2. Michał Balcarczyk
  3. Patryk Sojka
  4. Piotr Biesik
  5. Adrian Lewandowski
  6. Bartek Nikiel

 

Nauka gry na puzonie - 27 kwiecień (piątek) godz. 18.00

Prowadzący: Mariusz Płonka

  1. Norbert Gąszcz
  2. Czesław Klimeczek
  3. Łukasz Kubik
  4. Łukasz Lewandowski
  5. Dominika Dudys
  6. Weronika Danek

 

Nauka gry na saksofonie – 29 kwiecień (niedziela) godz. 13.00

Prowadzący: Jacek Szymik

  1. Martyna Rosner
  2. Mikołaj Foks
  3. Dominika Łaś
  4. Barbara Krywult
  5. Weronika Wełna
  6. Marta Bułka
  7. Martyna Mocała
  8. Maria Wawrzaszek
  9. Anna Formas

 

Nauka gry na klarnecie – 29 kwiecień (niedziela) godz. 13.00

Prowadzący: Jacek Szymik

  1. Anna Zejma
  2. Klaudia Klimeczek
  3. Małgorzata Zejma
  4. Julia Zgud
  5. Ewelina Danek
  6. Karolina Moś
  7. Krystian Nagi
  8. Regina Mateja
  9. Julia Nycz
  10. Kinga Kryska
  11. Patrycja Rozner

 

Nauka gry na flecie – 26 kwiecień (czwartek) godz. 17.00

Prowadzący: Mariola Gawlik

  1. Klaudia Bebak
  2. Zofia Zejma
  3. Justyna Zejma
  4. Daria Gąszcz
  5. Julia Żyrek
  6. Aleksandra Ławeczka
  7. Aleksandra Matlak
  8. Karolina Adamaszek
  9. Patrycja Markiel
  10. Gabriela Rozner
  11. Karolina Gara
  12. Julia Wojtacha
  13. Natalia Ślosarczyk
  14. Magdalena Nowak
  15. Kinga Pierkiel
  16. Dominika Janosz
  17. Magdalena Mynarska

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika