Get Adobe Flash player

Majówka na sportowo z TKKF „Żywioł” Wilamowice

Wersja do wydruku

Do kalendarza imprez gminnych wróciły zawody sportowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez TKKF „Żywioł” Wilamowice. Na boisku sportowym w Wilamowicach 20 maja 2022 roku odbyły się Zawody o Mistrzostwo Gminy Wilamowice zorganizowane przez Towarzystwo i LKS „Wilamowiczanka”. Dobra organizacja i sprzyjająca pogoda niewątpliwie wpłynęły na frekwencję, uczestniczyło w nich bowiem  około 110 zawodników.

Głównym punktem programu, jak w poprzednich latach, był cross rowerowy. Odbył on się na specjalnie do tego celu przygotowanej trasie na terenie LKS-u. Drugą konkurencją było strzelanie z broni pneumatycznej. Formą rywalizacji zapoczątkowaną w 2019 roku były zawody lekkoatletyczne, na które składały się: rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz biegi na 60 i 100 metrów. Zawodom towarzyszyła atmosfera rywalizacji i radość wspólnej zabawy.

W organizacji imprezy uczestniczyli członkowie TKKF „Żywioł”, a całość koordynował Szymon Szymański. Dziękujemy im, a także nauczycielom wychowania fizycznego sprawującym opiekę nad uczestnikami, za propagowanie idei aktywnego trybu życia wśród młodych tak koniecznego zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Zarząd TKKF „Żywioł” Wilamowice

Więcej zdjęć: https://mgok.wilamowice.pl/tresc/maj-wka-na-sportowo-z-tkkf-ywio-wilamowice

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika