Mikroprojekt "Manewry strażackie-okazją do umocnienia polsko-czeskich kontaktów" dofinansowany!

Miło nam poinformować, iż złożony przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach wniosek pn. „Manewry strażackie - okazją do umocnienia polsko-czeskich kontaktów“, został rozpatrzony pozytywnie i uzyskał dofinansowanie.

Celem projektu jest uświadomienie lokalnej społeczności  jak ważnym jest działalność jednostek OSP, prezentacja sprzętu gaśniczego, pokazy pożarnictwa  oraz wspólne spotkanie jednostki OSP z Czech, przedstawicieli jednostki OSP z Pisarzowic i lokalnej społeczności.

Kluczowe działania projektowe będą miały miejsce w Pisarzowicach w dniach 4-5 czerwca br. Okres realizacji projektu obejmuje maj i czerwiec 2022 roku, partnerem projektu jest Kulturní dům Dolní Benešov.

GR

Mikroprojekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa Rzeczpospolitej Polskiej
oraz ze środków własnych za pośrednictwem Euroregionu Beskidy