Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie udzieliło dofinansowania!

Udało się pozyskać kolejne środki na Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach. Tym razem będzie to wykonanie instalacji elektrycznej, alarmowej, teleinformatycznej i odgromowej oraz prace wykończeniowe budynku.

W skład prac wykończeniowych wchodzić będzie wykonanie izolacji cieplnej i akustycznej, okładzin stropów płytami gipsowo kartonowymi, tynków, gładzi gipsowych, gruntowanie i malowanie ścian, ułożenie płytek na posadzkach, ułożenie wykładzin z tworzyw sztucznych, paneli oraz dębowego parkietu, montaż balustrad, ościeżnic i drzwi wewnętrznych. Dostawa i montaż schodów segmentowych i zabudowy pod schodami.

Wniosek o dofinansowanie zadania z programu Infrastruktura Domów Kultury został złożony przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach i realizowany będzie do końca czerwca 2020 roku.

Wartość całego zadania to kwota 1 092 168 zł, a MKiDN udzieli wsparcia w kwocie 243 000 zł.