Panie z Kół Gospodyń Wiejskich świętowały w Żywcu

7 marca br. delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Wilamowice wzięły udział w spotkaniu z okazji "Dnia Kobiet" z pozostałymi kołami KGW z terenu powiatu bielskiego i żywieckiego w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Zaproszenie na tą szczególną uroczystość panie otrzymały od Prezesa Zarządu Powiatowego Stronnictwa Ludowego Powiatu Żywieckiego - Mariana Ormańca, Prezesa Zarządu Rejonowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku-Białej - Danuty Kożusznik oraz Prezesa Zarządu Powiatowego Związku Młodzieży Wiejskiej Powiatu Żywieckiego - Mateusza Pindla.

Sala kinowa wypełniona była „po brzegi” gdzie w nastroju świątecznym zgromadzeni (nie tylko panie) obejrzeli komedię „Znajdę cię na końcu świata” oraz wysłuchali przepięknego koncertu światowej sławy tenorów - „4 tenorów świata”. Spotkanie zakończono poczęstunkiem - coctajl, gdzie w kuluarach słyszeć można było nucenie przebojów sławnych tenorów, czy też komentarzy na temat wystawionej komedii miłosnej. Panie były zadowolone ze spędzonego wspólnie wieczoru. Wszystkie przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Wilamowice serdecznie dziękują za zaproszenie organizatorom i gospodarzom za organizację i mile spędzony czas.

Przewodnicząca

KGW Pisarzowice