Piknik rodzinny poMOC dla Bartka - 6 września 2020 r.

Już niedługo na terenie wokół kościoła w Bielanach odbędzie się "Piknik rodzinny poMOC dla Bartka" na rzecz Bartłomieja Bertolin. Z przyjemnością informujemy, że Gmina Wilamowice i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach również będzie miał swój wkład w to wydarzenie! Serdecznie zachęcamy do udziału!

Wszystkie informacje na bieżąco uzupełniane są przez organizatorów w utworzonym wydarzeniu (w zakładce dyskusja), link tutaj:

Ramowy program pikniku z opisy wydarzenia

"Główne wejście do kościoła:
7:00 - 13:00 ➡️ kiermasz słodkości, rękodzieła i różności

Boisko za kościołem:
15:00 ➡️ powitanie Bartłomiej Bertolin
15:10 ➡️ pokaz tańca Avocado Fit&Dance
15:40 ➡️ pokaz cięcia samochodu po wypadku OSP Bielany
16:00 ➡️ gra fantowa
16:30 ➡️ pokaz zumby Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Kęty-Podlesie
16:50 ➡️ pokaz pszczelarstwa Henryk Widlarz Mistrz Pszczelarstwa
17:10 ➡️ pokaz posłuszeństwa i obrony psów Szachty Libiąskie Dog Training
17:40 ➡️ gra fantowa
18:00 ➡️ koncert zespołu Retrospekcja
18:40 ➡️ gra fantowa
19:00 ➡️ koncert zespołu Pociąg Rock'n'Roll
19:40 ➡️ finał gry fantowej
20:00 ➡️ pożegnanie i fajerwerki

Ponadto: prowadzenie Wodzirej Adams dmuchańce Hop&Fun; animacje dla dzieci Kanon-Sport; tor strażacki OSP Skidziń Ochotnicza Straż Pożarna w Skidziniu; masaże Siutaj Sp. z o o - Rehabilitacja; kursy pierwszej pomocy, ambulans i opieka medyczna Zintegrowana Służba Ratownicza; warsztaty las w szkle i drewniane półki Fundacja Miasto Pracownia i Nauczanki; prezentacja zabytkowego wozu strażackiego i przejażdżki Ochotnicza Straż Pożarna w Zasolu; prezentacja zabytkowych pojazdów wojskowych, przejażdżki i zabawy strzelnicze Prywatne Muzeum Techniki Wojskowej, Jednostka Strzelecka 3013 Mysłowice im gen. bryg. Ryszarda Kuklińskiego i OSP RAJSKO, prażone Hotel Restauracja Przystań Nad Sołą; grochówka OSP Bielany; grill OSP Skidziń; ochrona Gepard Security; foto&film Łap te Chwile - Fotografia i Film.

Wstęp wolny. Każda atrakcja będzie wyposażona w puszkę na datki dla Bartka. Cały dochód z kiermaszu i pikniku zostanie wpłacony na subkonto Fundacja Moc Pomocy.

Podczas pikniku obowiązują obecne zalecenia związane z prewencją antywirusową. Wszyscy musimy zadbać o maseczki, rękawiczki, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu.

Zapraszamy serdecznie!!! Będzie świetna zabawa, a przy okazji pomożemy Bartkowi ♥️"