Get Adobe Flash player

Pivni Slavnosti w Dolnym Benesovie z „Dankowanami” i „Echem”

Wersja do wydruku

W dniu 8 września Zespoły Regionalne „Dankowianie” i „Echo”, wystąpiły gościnnie w zaprzyjaźnionym Dolnym Benesovie, biorąc udział w imprezie pn. „Pivni Slavnosti”.

We wspaniałej scenerii obydwa zespoły zaprezentowały swój dorobek artystyczny. Piękny śpiew, muzyka oraz cała oprawa artystyczna przygotowane na tę okazję zachwyciły publiczność.
Występ naszych zespołów na scenie nie był jedyną atrakcją, panie z KGW z Dankowic i Hecznarowic przygotowały degustacje kulinarne, które serwowały uczestnikom imprezy. Paszteciki, rolady, ciasta, smalec z boczkiem, ogórki i wiele innych przysmaków znikały w szybkim tempie, co świadczyło o tym, jakie pyszności serwowały nasze panie.
Należy również wspomnieć o tym, że w imprezie tej wzięła udział grupa motocyklistów z Pisarzowic i Wilamowic, która nawiązała kontakty z klubem motocyklowym z Dolnego Benesova podczas tegorocznych "Wilamowskich Śmiergustów".
Mamy nadzieję, że godnie zaprezentowaliśmy Gminę Wilamowice, a występy "Dankowian" i "Echa" na długo zapadną w pamięci naszych przyjaciół.

G.R.


 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika