Get Adobe Flash player

Podsumowanie Pikników Rodzinnych w gminach członkowskich LGR

Wersja do wydruku

Na przełomie maja i czerwca br. w gminach członkowskich LGR tj. w Bestwinie, Czechowicach-Dziedzicach, Jasienicy, Jaworzu oraz Wilamowicach odbyło się 5 pikników rodzinnych.

Pikniki zorganizowane zostały dofinansowane przez LGR Bielska Kraina przy współpracy z gminami członkowskimi oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wilamowicach, Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie, Miejskim Domem Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jasienicy oraz Przedszkolem Publicznym nr 1 i 2 w Jaworzu.
Pikniki rodzinne zorganizowane zostały w każdej gminie. Pierwsze Pikniki odbyły się 23 i 30 maja w gminie Jaworze, kolejno 1 czerwca zorganizowano piknik w Wilamowicach, 6 czerwca w Czechowicach-Dziedzicach, 7 czerwca w Jasienicy, a 13 czerwca w Bestwinie. Pikniki dedykowane były najmłodszym mieszkańcom, a także ich rodzicom. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. basen dmuchany z piłkami, zjeżdżalnia, wata cukrowa, lody, nauka tańca z doświadczoną instruktorką, wspólna zabawa z DJ, malowanie buziek, a także gry, zabawy, zawody sportowe dla dzieci. Wszystkie atrakcje były bezpłatne.

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych
Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo

 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika