Serdecznie podziękowanie od gospodarstw ogrodniczych dla Zarządu Kupiec GE-ES Sp. z o.o. w Wilamowicach

Zamknięcie cmentarzy z dnia na dzień przed uroczystościami Wszystkich Świętych spowodowało, że wielu producentów chryzantem zostało z towarem w szklarniach i namiotach foliowych. Ta sytuacja dopadła także gospodarstwa ogrodnicze znajdujące się na terenie Gminy Wilamowice. Producenci chryzantem zostali z towarem, jednakże znalazły się osoby prywatne, firmy, urzędy i instytucje, które w tym trudnym dla nich czasie postanowiły ich wesprzeć odkupując chryzantemy.

Akcja wsparcia producentów i sprzedawców rozpoczęła się w Polsce w Dzień Zaduszny i trwa nadal ozdabiając skwery, ulice, urzędy, zakłady pracy naszych miast, miasteczek oraz wsi.

Ktoś powie… przecież to mały gest… ale ten mały gest w rzeczywistości ma wielkie znaczenie!!!

Z tego miejsca składamy serdecznie podziękowanie dla Zarządu Kupiec GE-ES Sp. z o.o. w Wilamowicach za okazane wielkie serce i wsparcie gospodarstw ogrodniczych na terenie Gminy Wilamowice.

C. Puzoń