Spotkanie noworoczne pracowników kultury połączone z wręczeniem nagród za promowanie gminy w roku 2013

10 stycznia w sali M-GOK Wilamowice odbyło się noworoczne spotkanie pracowników kultury.

Do ośrodka kultury zawitali kierownicy i akompaniatorzy zespołów regionalnych, mażoretek, przedstawiciele orkiestr dętych, przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich, pracownicy bibliotek i prowadzący zajęcia w domu kultury. W pierwszej części zebrania burmistrz Marian Trela wręczył podziękowania osobom, które w szczególny sposób promowały gminę Wilamowice w 2013 r. Wyróżnieni zostali wytypowani przez Komisję ds. Samorządu, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej w Wilamowicach na podstawie złożonych wniosków przez organizaje i jednostki działające na terenie gminy. W tym roku uhonorowani zostali: Łukasz Bieszczad, Paweł Błaszczak, Justyna Szymczyk, Drużyna Piłki Ręcznej Gimnazjum Dankowice, Szymon Pęcikiewicz, Katarzyna Dziedzic, Drużyna Trampkarzy LKS „Pasjonat” Dankowice roczniki 1998 i 1999, Sylwia Chrobak, Leszek Honkisz, Zdzisław Gacek, Monika Figura, Anna Englart, Bogusława Borak, Zespół Pieśni i Tańca „Tradycja”, Katarzyna Kamińska, Michał Jura, Genowefa Lisewska, Ks. Kanonik Grzegorz Then, Jadwiga Piłot, Aniela Stańko, Jadwiga Merta i Barbara Mleczko. Burmistrz Wilamowic podziękował zgromadzonym za zrealizowane przedsięwzięcia kulturalne, za wspólne przeglądy i wyjazdy zagraniczne oraz za społeczną pracę wszystkich, bez których kultura w Gminie Wilamowice nie rozwijałaby się tak prężnie. W następnej części spotkania dyrektor M-GOK Wilamowice Aleksander Nowak przedstawił wykaz imprez planowanych na rok bieżący oraz zapoznał zebranych z projektem planu finansowego M-GOK w Wilamowicach.

Zdjęcia ze spotkania pod adresem: http://mgok.wilamowice.pl/tresc/spotkanie-noworoczne-pracownik-w-kultury-gminy-wilamowice-po-czone-z-wr-czeniem-nagr-d-za