Get Adobe Flash player

Spotkanie Noworoczne w Pisarzowicach

Wersja do wydruku

Spotkania Noworoczne przedłużają bożonarodzeniową atmosferę. 4 stycznia 2020 roku Rada Sołecka na czele ze sołtysem Pisarzowic Andrzejem Nycz, zaprosiła na zorganizowane Spotkanie Noworoczne do sali OSP w Pisarzowicach.

Goście jak co roku dopisali, przybył burmistrz Wilamowic Marian Trela wraz z małżonką, ks. proboszcz Janusz Gacek, członek Zarządu Powiatu Bielskiego pani Dorota Nikiel wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Jerzym Kubikiem, Radni Rady Miejskiej w Wilamowicach reprezentujący Pisarzowice na czele z przewodniczącą Rady Miejskiej panią Stanisławą Kudłacik, dyrektorki Szkoły Podstawowej i Przedszkola panie Lidia Dziubek i Grażyna Jurasz, przedstawiciele wszystkich organizacji działających w Pisarzowicach oraz członkowie Zespołu Regionalnego „Pisarzowianki”.

Członkowie Zespołu wystąpili z koncertem kolęd i pastorałek. Podczas całego spotkania było bardzo sympatycznie i „kolędowo”. Do zgromadzonych popłynęły słowa życzeń noworocznych oraz podziękowań. Była też okazja do podsumowania minionego roku i snucie planów na najbliższy okres. Nie zabrakło uroczystego toastu, sutego posiłku i wspólnego śpiewu (nie tylko kolęd) przy akompaniamencie pana Stanisława.

Art. C. Puzoń

Zdjęcia A. Olearczyk


 

 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika