Get Adobe Flash player

Spotkanie noworoczne w przedszkolu w Dankowicach

Wersja do wydruku

  W dniu 25.01.2013 r. w przedszkolu w Dankowicach odbyło się miłe spotkanie noworoczne z udziałem wielu znakomitych gości : Pana Burmistrza Mariana Treli, Pani Dyrektor ZSP w Starej Wsi –Genowefy Lisewskiej, Księży Proboszczów ze Starej Wsi: ks Grzegorza Thena i z Dankowic: ks Józefa Jakubca, Pana Sołtysa Dankowic: Tadeusza Grzywy oraz radnych Panów: Kazimierza Grzywy i Zdzisława Sordyla oraz Pani Anieli Stańko i Pani Anny Kamińskiej, Pani Sołtys Starej Wsi-Edyty Nycz oraz radnych Panów: Kazimierza Stania i Stanisława Nowaka.

Od 01.09.2013 r. nasze przedszkole w Dankowicach wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wsi. Jako placówka przedszkolna chcieliśmy zaprezentować swoją pracę ,warunki lokalowe, a także  umiejętności i zdolności naszych kochanych dzieci przedstawicielom miejscowej władzy, instytucji funkcjonujących na terenie zarówno Dankowic jak i Starej Wsi.

Dzieci z przedszkola przygotowały dla zacnych gości występy artystyczne. Dzieci z wypiekami na twarzy dały pokaz swoich  umiejętności , zdolności wokalnych , tanecznych i recytatorskich, na zakończenie wręczając Gościom serdeczne życzenia na nowy , trwający już rok. Chcielibyśmy do tych życzeń dołączyć i własne , które przyświecałyby w dalszej  pracy  na rzecz mieszkańców , środowiska i w posłudze duszpasterskiej : ” aby Wasze czyny ,dokonania , włożony wysiłek i trud  zostały zapamiętane, docenione przez obecne i przyszłe pokolenia”. Mamy nadzieję ,że nasi Goście miło będą wspominać wspólne spędzone chwile.

Wicedyrektor i Rada

Pedagogiczna przedszkola

 

   

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika