Get Adobe Flash player

Sto lat dla Babci i Dziadziusia.

Wersja do wydruku

110258_1.jpg

Sto lat dla Babci i Dziadziusia.

 

        Tradycyjne „Sto lat….” wyśpiewali prosto z serc swoim babciom i dziadziusiom uczniowie klasy IIa i IIb oraz klasy III Szkoły Podstawowej w Starej Wsi. W dniu 23 stycznia 2024 roku dzieci zaprosiły swoich bliskich na piękny występ dedykowany tym, którzy je kochają, rozumieją i troszczą się o nie. Przybyłych gości serdecznie przywitali Pani Dyrektor Dorota Ćwiertnia oraz Pan Wicedyrektor Bartłomiej Pokładnik.

        Występ przygotowany przez uczniów pod kierunkiem ich wychowawczyń był bardzo bogaty. Wzruszające wiersze przeplatały się z piosenkami, tańcami i humorystycznymi scenkami. Na pewno na długo w pamięci gości pozostaną piękne pląsy do muzyki cygańskiej i taniec do piosenki „Cyganeczka Zosia” oraz układ taneczny dziewczynek z pomponami do utworu zespołu ABBA „Mamma Mia”. Wrażenie na zebranych wywarła defilada chłopców grających na puzonach i towarzyszących im dziewcząt tańczących z parasolkami do   popularnego utworu „Orkiestry dęte”. Szybkie rytmy na sali wprowadziło dynamiczne wykonanie przez wnuków utworu „Dwudziestolatki”.

        W przygotowaniu poczęstunku dla babć i dziadków pomogły mamy uczniów klas II-III, które upiekły pyszne ciasta i podały gościom, za co jako organizatorzy spotkania bardzo dziękujemy.  Podziękowania kierujemy również do Koła Gospodyń Wiejskich w Starej Wsi za wypożyczenie naczyń.

        Dzień Babci i Dziadka w SP w Starej Wsi upłynął w bardzo serdecznej i przyjaznej atmosferze. Były nawet łzy wzruszenia. Dziękujemy wszystkim gościom za miłe słowa na temat zorganizowanej imprezy. Utwierdzają nas one w przekonaniu, że warto podjąć trud, jeżeli sprawia się babciom i dziadziusiom tyle radości.

 

Bogusława Kóska

Bogusława Borak

Marta Nikiel

000072.jpg

000038_0.jpg

000007.jpg

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika