Teatrzyk Dziecięcy "Debiucik" i Teatr "Bezimienni" w artystyczny sposób odpowiadają na wyzwanie do akcji #HaniaChallenge!

Teatrzyk Dziecięcy "Debiucik" i Teatr "Bezimienni", którzy w tym roku świętują swoje dziesięciolecie, nie mogli pozostać obojętni na rzucone wyzwanie. Cel jest szczytny - pomoc małej Hani. Na profilu Facebook kierownik Gminnego Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach (dawniej WDK Pisarzowice) i jednocześnie prowadzącej grupy Urszuli Kucharskiej możemy znaleźć taki wpis:

#HaniaChallenge
#GaszynChallenge

Dziękujemy za nominację Radzie Miejskiej w Wilamowicach. Podjęliśmy wyzwanie dla ośmiomiesięcznej Hani z Ełku chorej na SMA.

Do akcji nominujemy:
Teatr FORMA z Inwałdu
Teatr ZGRANA PAKA z Buczkowic
Najmłodszych piłkarzy z LKS Pionier z Pisarzowic.

Powodzenia!

Zasady są bardzo proste:

Wykonujemy 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeżeli wykonamy zadanie wpłacamy minimum 5 złotych na konto Hani, jeżeli jednak nie wykonamy zadania wpłacamy 10 złotych. Osoby nominowane mają 72 godziny na wykonanie zadania oraz muszą nominować kolejne.

Teatr Ruchu FORMA

LKS Pionier Pisarzowice

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Link do filmu z akcją publikujemy poniżej: