Get Adobe Flash player

TKKF Pasja Dankowice i TKKF Victoria Stara Wieś świętowały Obchody Odzyskania Niepodległości

Wersja do wydruku

Po raz kolejny Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy organizując imprezę sportową. Jedenasty już Turniej o Puchar Burmistrza Wilamowic zorganizowały wspólnymi siłami TKKF Pasja Dankowice i TKKF Victoria Stara Wieś w nowej, pięknej Sali szkoły podstawowej w Dankowicach. W zawodach uczestniczyły dzieci i ich rodzice. Zabawa była przednia, choć rywalizacja była momentami zacięta. Zwycięzcy otrzymali ufundowane przez Pana Burmistrza piękne puchary. Nie zapomnieliśmy również o pokonanych, więc wszyscy obiecali wrócić tu za rok.

W kategorii żaków zwyciężyli Krzysztof Ćwiertnia przed Wojciechem Świątkiem i Niną Bieszczad. Wśród młodzików najlepszym okazał się Szymon Zeman. Tuż za nim zameldowali się Krzysztof Ćwiertnia i Wojciech Świątek. Najlepszymi kadetami okazali się Jan Bieroński, Michał Mynarski  i Kacper Kozieł. W turnieju open bezkonkurencyjny okazał się Rafał Merta pokonując w finale Wojciecha Handzlika. 3 miejsce przypadło Janowi Budce.

Organizatorzy zapraszają na kolejne turnieje dla dzieci oraz integracyjny turniej z okazji Dnia Ojca. Informacje o nich znajdziecie na klubowych stronach oraz na facebooku. Zapraszamy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.

Zach

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika