Get Adobe Flash player

VII Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Gminy Wilamowice

Wersja do wydruku

Rozpoczął się sezon rozgrywek sportowych w gminie. W sobotę 16 marca 2019 roku odbył się VII Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Gminy Wilamowice organizowany rokrocznie przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Żywioł” Wilamowice. W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Wilamowicach spotkały się cztery drużyny, które rozegrały mecze w systemie „każdy z każdym”.

W turnieju wzięły udział drużyny TKKF „Żywioł” Wilamowice, UKS „Sokół” Pisarzowice, „Sto twarzy grzybiarzy” z Bielska-Białej i reprezentacja Starej Wsi. Sędzią głównym zawodów był Przemysław Kowalski. Każdy z zespołów rozegrał trzy spotkania, co dało sumę dwunastu meczów. Po kilku godzinach wyrównanych rozgrywek ogłoszono wyniki i odbyła się uroczystość wręczenia ufundowanych przez burmistrza gminy pucharów.

A oto wyniki klasyfikacji końcowej turnieju: 1. miejsce zajęła drużyna TKKF „Żywioł” Wilamowice, 2. „Sto twarzy grzybiarzy” z Bielska-Białej, 3. UKS „Sokół” Pisarzowice, a 4. reprezentacja Starej Wsi. Puchary kapitanom drużyn wręczył zastępca przewodniczącego Rady Osiedla i równocześnie członek Zarządu TKKF Józef Sznajder. Całość imprezy zakończył wspólny posiłek zawodników i organizatorów turnieju w restauracji „Rogowa”.

Stroną organizacyjną imprezy zajęli się członkowie Zarządu TKKF: Marian Rozner, Krzysztof Tomaszewaki, Marek Zejma, Leszek Drabek i Beata Nycz. Organizatorzy składają podziękowania burmistrzowi panu Marianowi Treli za ufundowanie pucharów oraz dyrektor szkoły pani Marioli Dylewskiej-Mitoraj za udostępnienie sali gimnastycznej.

Beata Nycz

 

    1.  


Otwarcie Turnieju Piłki Siatkowej


Drużyna TKKF „Żywioł” Wilamowice


Drużyna UKS „Sokół” Pisarzowice


Mecz pomiędzy reprezentacją Starej Wsi a drużyną z Bielska-Białej


Organizatorzy turnieju


Wręczanie pucharów

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika