Get Adobe Flash player

Świąteczny Koncert Charytatywny na rzecz Wojtka Biesika

Wersja do wydruku

21 grudnia 2014 r. odbył się kolejny Świąteczny Koncert Charytatywny zorganizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach z pomocą zaprzyjaźnionej młodzieży. Po sukcesie poprzedniego koncertu na rzecz Wojtka Biesika zdecydowaliśmy się na ponowne wsparcie młodego mieszkańca Wilamowic. 

Tuż po wieczornej Mszy Świętej sala Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi. Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczne: „Pełne Szkło”, „Folk Afera”, „Pociąg Rock’n’Roll” oraz „TROJAK”, które bawiły zgromadzonych gości swoimi autorskimi utworami oraz aranżacjami kolęd wprowadzającymi zebranych w świąteczną atmosferę. Z tego miejsca pragniemy po raz kolejny podziękować wszystkim, który otworzyli swoje serca i przybyli na to wydarzenie. Suma, którą zebrano podczas niedzielnego wydarzenia przekazana została Wojtkowi i jego rodzicom obecnym podczas koncertu.
Tradycja Świątecznych Koncertów Charytatywnych na trwałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych. Ufamy, że kolejny Koncert Charytatywny planowany na grudzień 2015 roku również zgromadzi ludzi dobrego serca chętnych pomóc i wesprzeć potrzebujących.

 

A.W.

 

Galeria zdjęć: http://mgok.wilamowice.pl/tresc/wi-teczny-koncert-charytatywny-dla-wojtka-biesika

 

 

 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika