Świąteczny Koncert Charytatywny na rzecz Wojtka Biesika

21 grudnia 2014 r. odbył się kolejny Świąteczny Koncert Charytatywny zorganizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach z pomocą zaprzyjaźnionej młodzieży. Po sukcesie poprzedniego koncertu na rzecz Wojtka Biesika zdecydowaliśmy się na ponowne wsparcie młodego mieszkańca Wilamowic.

Tuż po wieczornej Mszy Świętej sala Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi. Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczne: „Pełne Szkło”, „Folk Afera”, „Pociąg Rock’n’Roll” oraz „TROJAK”, które bawiły zgromadzonych gości swoimi autorskimi utworami oraz aranżacjami kolęd wprowadzającymi zebranych w świąteczną atmosferę. Z tego miejsca pragniemy po raz kolejny podziękować wszystkim, który otworzyli swoje serca i przybyli na to wydarzenie. Suma, którą zebrano podczas niedzielnego wydarzenia przekazana została Wojtkowi i jego rodzicom obecnym podczas koncertu.
Tradycja Świątecznych Koncertów Charytatywnych na trwałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych. Ufamy, że kolejny Koncert Charytatywny planowany na grudzień 2015 roku również zgromadzi ludzi dobrego serca chętnych pomóc i wesprzeć potrzebujących.

A.W.

Galeria zdjęć: http://mgok.wilamowice.pl/tresc/wi-teczny-koncert-charytatywny-dla-wojtka-biesika