Get Adobe Flash player

Wiadomość tylko dla Pań przedsiębiorczych i nieszablonowych IV Kongres Kobiet Podbeskidzia już tuż – tuż – 21 września 2013

Wersja do wydruku

Po raz czwarty zapraszamy w gościnne progi Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej ul. A.F. Modrzewskiego 12 na Kongres Kobiet Podbeskidzia w tegorocznej edycji pod hasłem „Kobieta – rodzina – samorząd.” Dwudziesty pierwszy września będzie dniem świątecznym dla Pań przedsiębiorczych, dbających  o swój rozwój psychiczny i fizyczny.

Wzorem lat ubiegłych wybierzemy „Perłę Podbeskidzia”. Panie będą mogły uczestniczyć w wybranym panelu dyskusyjnym moderownym przez autorytety w proponowanych dziedzinach:

 1 Wizerunek kobiety.

 2 Rodzina.

 3 Zdrowie.

 4 Przedsiębiorczość kobiet.

 Współczesny świat stawia przed kobietami wiele wyzwań. Na co dzień zabiegane, pełniące wiele ról, nie znajdują czasu aby pochylić się nad nurtującymi je problemami.

 Uczestnictwo w Kongresie odpowie na wiele z nich i zainspiruje do samodoskonalenia. Żadna nie musi być we wszystkim ekspertem, lecz każda musi czuć się spełniona i szczęśliwa.

 Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o zarejestrowanie się poprzez stronę www.kongreskobiet.eu,  fax 33 815 11 09 lub telefonicznie 600347339

 Zapisy rozpoczynamy od 01 września 2013 r. Całość uświetni brawurowy występ Zespołu Dzień Dobry.

 Patronat honorowy nad Kongresem objęła Pani Poseł na Sejm RP Mirosława Nykiel. Organizatorem jest Stowarzyszenie EWA-MAJA-KRYSTYNA. Kobiety dla kobiet, Współorganizatorem Beskidzka Inicjatywa Lokalna.

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika