Get Adobe Flash player

Życzenia Śląskiego Kuratora Oświaty na zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Wersja do wydruku

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi,

Drodzy Rodzice i  Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego to moment przez wielu wyczekiwany z niecierpliwością. Odbieracie,  Drodzy Uczniowie, swoje świadectwa, żegnacie nauczycieli,  kolegów i planujecie wakacyjny czas. Po roku wytężonej pracy intensywnych przygotowań do testów, sprawdzianów, egzaminów przed Wami dwa miesiące  zasłużonego wypoczynku.

Żegnamy kolejny rok szkolny z uczuciem spokoju i satysfakcji, które wynikają z dobrze wypełnionego obowiązku, ze świadomości, że oto zamykamy następny etap, zdobywamy nowy punkt w drodze do celu, który z każdym krokiem staje się bliższy i przybiera realne kształty.

Wszystkim Nauczycielom, Dyrektorom szkół, przedszkoli, placówek,  Pracownikom administracji i obsługi oraz Rodzicom, całej szkolnej społeczności dziękuję i gratuluję osiągnięć, sukcesów, odwagi w podejmowaniu nierzadko trudnych wyzwań. Państwa obecność pozwala uczniom na bezpieczne i swobodne odkrywanie świata,
co stanowi istotę edukacji.

Życzę, by ten wakacyjny czas był dla Was czasem radości i odpoczynku, wypełnionym słońcem i beztroską zabawą. Korzystajcie ze swobody, cieszcie się letnimi podróżami i przygodami. Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie i wracajcie we wrześniu pełni sił, gotowi do podjęcia nowych zadań i realizacji zamierzonych celów i planów.

Urszula Bauer
Śląski Kurator Oświaty

https://kuratorium.katowice.pl/index.php/wazne/zyczenia-slaskiego-kuratora-oswiaty-na-zakonczenie-roku-szkolnego-2021-2022/

Do życzeń dołącza się Bożena Sobocińska wraz z Pracownikami ZOSIP

 

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika