Get Adobe Flash player

Projekty MKiDzN

Projekty dofinansowane z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach - prace wykończeniowe obiektu

W dniu 11 maja 2020 r. podpisana została umowa na zadanie pod nazwą "Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach - prace wykończeniowe obiektu", w ramach Programu Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach - kontynuacja prac instalacyjno - modernizacyjnych

Zadanie pod taką właśnie nazwą będzie realizowane w okresie od kwietnia do końca roku 2019 na terenie sołectwa Pisarzowice, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”.

Dofinansowano zadanie pn. "Wydanie albumu i kolekcji lalek w stroju wilamowskim”

Miło nam poinformować, że Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura-Interwencje 2018. EtnoPolska” na zadanie pn. „Wydanie albumu i kolekcji lalek w stroju wilamowskim”. Pozwoli nam to na wznowienie wydania albumu pt.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie dofinansowało zadanie pn. „Rozbudowa i modernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Pisarzowicach”

Kolejny raz udało się pozyskać dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie za pośrednictwem Programu Infrastruktura Domów Kultury. Wniosek został złożony przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach, a całkowita wartość zadnia to kwota 792 768 złotych, dofinansowanie z Ministerstwa wyniesie 250 000 złotych.  Pozostałe środki na modernizację zostaną zabezpieczone przez Gminę Wilamowice.

Strony

Galeria MGOK

Europa dla Obywateli

Projekty unijne

Projekty MKiDzN

Wilamowice i Okolice

Kontakt MGOK

 

Nazwa użytkownika