Gminne Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach

Budynek Gminnego Centrum Działań Twórczych mieści się w centrum Pisarzowic. W ofercie GCDT znajduje się wiele różnorodnych zajęć dla wszystkich grup wiekowych.

Od 2008 r. przy GCDT w Pisarzowicach działa Teatr Dzieci i Młodzieży „Bezimienni”. Opiekunem grupy jest Urszula Kucharska - dyrektor M-GOK Wilamowice, która jest zarazem scenarzystką i reżyserem wszystkich dotychczasowych prezentacji.
Od 2009 r. swoją działalność rozpoczęła także Akademia Złotego Wieku, która cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga nowych słuchaczy.
W 2011 r. zaczął działać także teatrzyk dziecięcy „Debiucik”, w którym swoje talenty aktorskie mogą rozwijać najmłodsi milusińscy.
Wszystkie panie zapraszamy także na spotkania klubu CAFE ART, podczas których można wykonać różne cudeńka na święta czy inne okazje, zapoznać się z techniką sutaszu, decoupage czy przygotować i zasmakować potraw z różnych kuchni świata.

Harmonogram zajęć stałych w Gminnym Centrum Działań Twórczych na rok 2022/2023. Zachęcamy do zapisów!

Kontakt:

Gminne Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach