Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach - kontynuacja prac instalacyjno - modernizacyjnych

Zadanie pod taką właśnie nazwą będzie realizowane w okresie od kwietnia do końca roku 2019 na terenie sołectwa Pisarzowice, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”.

Prace będą obejmowały wykonanie instalacji: C.O. wraz z robotami pomocniczymi, gazowej i kotłowni, elektrycznej, wod.-kan., wentylacji i klimatyzacji oraz prac wykończeniowych w rozbudowanym budynku Wiejskiego Domu Kultury w Pisarzowicach. Roboty budowlane niezbędne przy wykonywaniu wszystkich instalacji w obiekcie (rozbiórki, demontaże, przemurowania, zamurowania, posadzki, sufity).

Wykonanie powyższych instalacji i prac budowlanych pozwoli w kolejnym roku przystąpić do dalszych prac wykończeniowych w celu udostępnienia obiektu dla mieszkańców i szerokiej gamy odbiorców korzystających z bogatej oferty zajęć.

Całość powyższych prac wyniesie 995 544,00 zł. z czego 220 000 zł. to środki pochodzące z dofinansowania MKiDN.